Ezberci Marine - Firma Profili

Kurulduğu 1994 yılından bugüne kadar geçen süre içinde sektör lideri olan Ezberci Marine hayalden tasarıma,tasarımdan imalata,teslimden satış sonrası servislere uzanan süreçte hizmet anlayışı ile görüşlerine başvurulan uzman,desteğine ihtiyaç duyulan bir dost durumuna gelmiştir.

shipYenilikleri hangi sektörde olursa olsun takip eden, müşteri talebleri doğrultusunda ürün çeşitlerini geliştiren öncü ve saygın bir firma konumuyla sektöründe lokomotifliği üslenmiştir.

Ezberci Marine, çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle , müşterileri, bayileri ve yan sanayii için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler. Ezberci Marine'nin Hedef ve İlkeleri : Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir . Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve bayi ilişkilerimizde en iyi olmak sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir.

En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır.Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar.

ezberci_center

En iyi personeli ve yetişkin insan gücününü Ezberci Marine‘de istihdam etmek, personelimizin yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, Ezberci Marine'nin kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak asıl amacımızdır.

Tüm ilişkilerimizde adilâne, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

servis

reklam005